Kai Morten-Glud 3 stycken

Kai Morten-Glud 3 stycken
Kai Morten-Glud 3 stycken
Kai Morten-Glud 3 stycken
Kai Morten-Glud 3 stycken
Kai Morten-Glud 3 stycken
Kai Morten-Glud 3 stycken
Kai Morten-Glud 3 stycken
Kai Morten-Glud 3 stycken
Kai Morten-Glud 3 stycken
Kai Morten-Glud 3 stycken

Klubbat för:

450 SEK

1 500 SEK

KAI MORTEN-GLUD (1912-1992) (3): Figurer, signerad K. Mortén, olja på pannå, ca 18x16 cm

921696

2021-05-28