Kai Morten-Glud 2 stycken

Kai Morten-Glud 2 stycken
Kai Morten-Glud 2 stycken
Kai Morten-Glud 2 stycken
Kai Morten-Glud 2 stycken
Kai Morten-Glud 2 stycken
Kai Morten-Glud 2 stycken
Kai Morten-Glud 2 stycken
Kai Morten-Glud 2 stycken
Kai Morten-Glud 2 stycken
Kai Morten-Glud 2 stycken
Kai Morten-Glud 2 stycken
Kai Morten-Glud 2 stycken

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KAI MORTEN-GLUD (1912-1992) (2): Figurer, signerad K. Mortén, olja på pannå, ca 16x18 resp. 18x16 cm

921704

2021-05-28