Ludvig "Lubbe" Nordström

Ludvig
Ludvig
Ludvig
Ludvig
Ludvig
Ludvig

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LUDVIG NORDSTRÖM (1882-1942), utsikt mot Finnboda från Danvikshamn, Nacka / Stockholm, signerad och daterad 20 mars 1938, blyerts på papper, ca 15x22 cm

Ej examinerad ur ram

921707

2021-05-29