Boksnurra

Boksnurra
Boksnurra
Boksnurra
Boksnurra
Boksnurra
Boksnurra
Boksnurra
Boksnurra

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BOKSNURRA, 1900-talets första hälft, fanér i mahogny, höjd ca 93 samt 44,5x45,5 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

921708

2021-05-31