Herrbyrå

Herrbyrå
Herrbyrå
Herrbyrå
Herrbyrå
Herrbyrå
Herrbyrå
Herrbyrå
Herrbyrå
Herrbyrå
Herrbyrå

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 500 SEK

HERRBYRÅ, 1800/1900-tal, med 6 lådor, fanér i bl a rot, nyckel finns, höjd ca 152 samt 107x50 cm

Smärre fanérskador, bruks och åldersrelaterat slitage

921713

2021-05-31