Peter Hvidt & Orla Mölgaard fåtölj

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PETER HVIDT & ORLA MÖLGAARD, fåtölj, 1900-talets mitt, Danmark, tillverkad av France & Daverkosen, teak, brickmärkt, klädda plymåer i randig klädsel, sitthöjd ca 44 cm

Bruksslitage

921714

2021-05-27