Stolar Louis XVI stil

Stolar Louis XVI stil
Stolar Louis XVI stil
Stolar Louis XVI stil
Stolar Louis XVI stil
Stolar Louis XVI stil
Stolar Louis XVI stil
Stolar Louis XVI stil
Stolar Louis XVI stil
Stolar Louis XVI stil
Stolar Louis XVI stil

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STOLAR, 1 par, Louis XVI stil, 1900-tal, röd klädsel, sitthöjd 46 cm

Slitage, klädsel med fläckar

921720

2021-05-28