Todd Warner skulptur

Todd Warner skulptur
Todd Warner skulptur
Todd Warner skulptur
Todd Warner skulptur
Todd Warner skulptur
Todd Warner skulptur
Todd Warner skulptur
Todd Warner skulptur
Todd Warner skulptur
Todd Warner skulptur
Todd Warner skulptur
Todd Warner skulptur

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

TODD WARNER, Djurskulptur, signerad och daterad 1994 samt numrerad 18/100, målat kermaiswkt gods samt metall, höjd ca 55 cm

Smärre slitage

921721

2021-05-31