Flaskschatull 1800-tal

Flaskschatull 1800-tal
Flaskschatull 1800-tal
Flaskschatull 1800-tal
Flaskschatull 1800-tal
Flaskschatull 1800-tal
Flaskschatull 1800-tal
Flaskschatull 1800-tal
Flaskschatull 1800-tal

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FLASKSCHATULL, mahogny, 1800-talets första hälft, Karl Johan, innehållande 3 flaskor, beslag i mässing, höjd ca 22, 24x12 cm

Propp saknas, ej ursprungligen tillhörande varandra eller schatullet, avslag, nyckel saknas

921722

2021-05-28