Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BOKGÖMMA, 1800-tal, innehållande likörservis, 5 dlr., höjd ca 15, 17x10 cm
Slitage
921723
2021-05-28
Gör en kostnadsfri värdering här