Bokgömma 1800-tal

Bokgömma 1800-tal
Bokgömma 1800-tal
Bokgömma 1800-tal
Bokgömma 1800-tal
Bokgömma 1800-tal
Bokgömma 1800-tal
Bokgömma 1800-tal
Bokgömma 1800-tal
Bokgömma 1800-tal
Bokgömma 1800-tal

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BOKGÖMMA, 1800-tal, innehållande likörservis, 5 dlr., höjd ca 15, 17x10 cm

Slitage

921723

2021-05-28