Biblioteksstege 1900-tal

Biblioteksstege 1900-tal
Biblioteksstege 1900-tal
Biblioteksstege 1900-tal
Biblioteksstege 1900-tal
Biblioteksstege 1900-tal
Biblioteksstege 1900-tal

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BIBLIOTEKSSTEGE, 1900-talets andra hälft, troligen England, mahogny, beslag i mässing, total höjd ca 115 cm

Bruksslitage, spricka, något ostadig

921724

2021-05-28