Spelbord omkring 1900
2021-05-28
921749
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SPELBORD, omkring 1900, fanér i mahogny, svarvade ben, höjd ca 81, 84x42 (86x84) cm
Skador, slitage