Satsbord 3

Satsbord 3
Satsbord 3
Satsbord 3
Satsbord 3
Satsbord 3
Satsbord 3

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SATSBORD, 3 dlr, fanerat i teak, 1960-tal, höjd 47, 55x35 cm

Bruksslitage, märken

921752

2021-05-28