Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SÄNGSTOMME, 1800-talets slut, gustaviansk stil, skuren bemålad och förgylld dekor, bäddmått ca 190x110, höjd ca160 cm
Slitage och färgskav
921763
2021-05-28
Gör en kostnadsfri värdering här