Sängstomme gustaviansk stil

Sängstomme gustaviansk stil
Sängstomme gustaviansk stil
Sängstomme gustaviansk stil
Sängstomme gustaviansk stil
Sängstomme gustaviansk stil
Sängstomme gustaviansk stil
Sängstomme gustaviansk stil
Sängstomme gustaviansk stil
Sängstomme gustaviansk stil
Sängstomme gustaviansk stil
Sängstomme gustaviansk stil
Sängstomme gustaviansk stil
Sängstomme gustaviansk stil
Sängstomme gustaviansk stil

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SÄNGSTOMME, 1800-talets slut, gustaviansk stil, skuren bemålad och förgylld dekor, bäddmått ca 190x110, höjd ca160 cm

Slitage och färgskav

921763

2021-05-28