Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
STIG LINDBERG, 2 lövformade skålfat, Gustavsberg studio 1950-tal, fajans, handmålad polykrom dekor, signerade Gustavsberg studio, längd 20-32 cm
Obetydlig krackelyr
921777
2021-05-29
Gör en kostnadsfri värdering här