Peter Dahl litografi

Peter Dahl litografi
Peter Dahl litografi
Peter Dahl litografi
Peter Dahl litografi

Klubbat för:

1 100 SEK

1 500 SEK

PETER DAHL (1934-2019): Komposition med man sittande vid bord, signerad samt numrerad 90/210, ca 60x80 cm

921785

2021-05-28