Klubbat för:
4 000 SEK
Schätzwert
5 000 SEK
Beschreibung
ORIENTMATTA, Mashad, semiantik, signerad, ca 379x298 cm
Zustandsbeschreibung
Smärre bruksslitage, nytvättad
921790
2021-05-31
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner