Åsa Jungnelius, skål Jackie

Åsa Jungnelius, skål Jackie
Åsa Jungnelius, skål Jackie
Åsa Jungnelius, skål Jackie
Åsa Jungnelius, skål Jackie
Åsa Jungnelius, skål Jackie
Åsa Jungnelius, skål Jackie
Åsa Jungnelius, skål Jackie
Åsa Jungnelius, skål Jackie

Klubbat för:

650 SEK

1 500 SEK

ÅSA JUNGNELIUS, "Jackie", skål, Kosta Boda,ametisttonat glas med handmålad gulddekor, signerad, ca höjd 18 cm, diameter 32 cm

.

Smärre bruks och åldersrelaterat slitage.

921795

2021-05-28