Klubbat för:
650 SEK
1 500 SEK
ÅSA JUNGNELIUS, "Jackie", skål, Kosta Boda,ametisttonat glas med handmålad gulddekor, signerad, ca höjd 18 cm, diameter 32 cm
.
Smärre bruks och åldersrelaterat slitage.
921795
2021-05-28