Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BJÖRN LINDROTH (1931-1999): 6 st, Djurmotiv, signerade och numrerade, EA, XXVI/XC, samt XXVII/XC, färgliografier, bildmått ca 36x51 cm
Ej examinerade ur ram
921799
2021-05-29
Gör en kostnadsfri värdering här