Björn Lindroth litografier

Björn Lindroth litografier
Björn Lindroth litografier
Björn Lindroth litografier
Björn Lindroth litografier

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BJÖRN LINDROTH (1931-1999): 6 st, Djurmotiv, signerade och numrerade, EA, XXVI/XC, samt XXVII/XC, färgliografier, bildmått ca 36x51 cm

Ej examinerade ur ram

921799

2021-05-29