Björn Lindroth litografier

Björn Lindroth litografier
Björn Lindroth litografier
Björn Lindroth litografier
Björn Lindroth litografier

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BJÖRN LINDROTH (1931-1999): 4 st, Skärgårdsmotiv, signerade och numrerade i olika upplagor, färglitografier, bildmått ca 36x28, 40x36, 41x31, 37x50 cm

Ej examinerade ur ram

921800

2021-05-29