Carl Malmsten Undantaget
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
CARL MALMSTEN, "Undantaget", skåp med vitrinöverdel, 1900-talets andra hälft, fanérat med körsbär, 3 hyllplan i glas, utdragbar skiva, skyltmärkt invändigt, höjd ca 176, 96x37 cm
Bruksslitage ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, nyckel medföljer
921811
2021-05-29