Carl Malmsten Undantaget

Carl Malmsten Undantaget
Carl Malmsten Undantaget
Carl Malmsten Undantaget
Carl Malmsten Undantaget
Carl Malmsten Undantaget
Carl Malmsten Undantaget
Carl Malmsten Undantaget
Carl Malmsten Undantaget
Carl Malmsten Undantaget
Carl Malmsten Undantaget
Carl Malmsten Undantaget
Carl Malmsten Undantaget

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

CARL MALMSTEN, "Undantaget", skåp med vitrinöverdel, 1900-talets andra hälft, fanérat med körsbär, 3 hyllplan i glas, utdragbar skiva, skyltmärkt invändigt, höjd ca 176, 96x37 cm

Bruksslitage ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, nyckel medföljer

921811

2021-05-29