Gerhard Lundberg oljemålning

Gerhard Lundberg oljemålning
Gerhard Lundberg oljemålning
Gerhard Lundberg oljemålning
Gerhard Lundberg oljemålning
Gerhard Lundberg oljemålning
Gerhard Lundberg oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GERHARD LUNDBERG (1905-1980): "Röd spegling", signerad, daterad a tergo 1964, olja på duk, ca 76x85 cm

Nålhål höger hörn

921812

2021-05-29