Glasservis Silvia Ingeborg Lundin

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

10 000 SEK

INGEBORG LUNDIN, "Silvia", glasservis, 131 dlr, Orrefors, kristall, bestående av: 25 rödvinsglas, 24 vitvinsglas, 24
sherryglas, 23 selterglas, 18 madeiraglas, 17 whiskyglas

bruks- och åldersrelaterat slitage, elvis etikettmärkta, enstaka glas med nagg

921813

2021-05-29