Glasservis Silvia Ingeborg Lundin
Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
INGEBORG LUNDIN, "Silvia", glasservis, 131 dlr, Orrefors, kristall, bestående av: 25 rödvinsglas, 24 vitvinsglas, 24
sherryglas, 23 selterglas, 18 madeiraglas, 17 whiskyglas
Ingår i temaauktion Bankflytten
Bruks- och åldersrelaterat slitage, delvis etikettmärkta, enstaka nagg kan förekomma
921814
2021-05-29