Kjell Rosén oljemålning

Kjell Rosén oljemålning
Kjell Rosén oljemålning
Kjell Rosén oljemålning
Kjell Rosén oljemålning
Kjell Rosén oljemålning
Kjell Rosén oljemålning

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KJELL ROSÉN (1909-1982): Fjällmotiv, signerad och daterad Rosén -70, olja på duk, ca 65x99 cm

921815

2021-05-29