Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BOKHYLLA, modulsystem, 1960-tal, Skarabrogs Möbelindustri, Tibro, 1960-tal, från serien Reform, teakfanér, höjd ca 173, 235x40 cm, Nyckel finns
Bruksslitage, nermonterbar
921838
2021-05-29
Gör en kostnadsfri värdering här