karmstol med fotpall

karmstol med fotpall
karmstol med fotpall
karmstol med fotpall
karmstol med fotpall
karmstol med fotpall
karmstol med fotpall
karmstol med fotpall
karmstol med fotpall

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARMSTOL med FOTPALL, 1900-talets andra hälft, senare bemålad stomme i svart, zebramönstrad textilklädsel, sitthöjd ca 40 cm, medföljer även pelarbord

Bruksslitage, fotpallen med limmade ben, slitage, något ostadig

921839

2021-05-29