Alxeander efter

Alxeander efter
Alxeander efter
Alxeander efter
Alxeander efter

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ALEXANDER CALDER (USA, 1898-1976): efter, Komposition, litografi ur DLM, nr 195, 1971, signerad och daterad i trycket, bladmått 17x12 cm
(DLM - Derrière le Miroir)

921852

2021-05-29