Philip Von Schantz litografi

Philip Von Schantz litografi
Philip Von Schantz litografi
Philip Von Schantz litografi
Philip Von Schantz litografi

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998): Bark, färglitografi ur "Bär, bark och balja", signerad och daterad v Schantz 78, 142/155, bladmått ca 39x53 cm

921861

2021-05-31