Klubbat för:
2 800 SEK
3 000 SEK
PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998): Bär, färglitografi ur "Bär, bark och balja", signerad och daterad v Schantz 78, 142/155, bladmått ca 39x53 cm, tillhörande portfölj medföljer
921863
2021-05-31