Klubbat för:
1 900 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
AXEL PETER (1863-1942): Insjölandskap, signerad Ax. Peter, olja på duk, ca
Zustandsbeschreibung
921870
2021-05-31
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner