Axel Peter oljemålning

Axel Peter oljemålning
Axel Peter oljemålning
Axel Peter oljemålning
Axel Peter oljemålning
Axel Peter oljemålning
Axel Peter oljemålning

Klubbat för:

1 900 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

AXEL PETER (1863-1942): Insjölandskap, signerad Ax. Peter, olja på duk, ca

Zustandsbeschreibung

921870

2021-05-31