Siegwald Johannes Dahl oljemålning

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SIEGWALD JOHANNES DAHL (Norge, 1827-1902): Fuggler, signerad SJ Dahl, olja på duk, ca 34x25 cm

921875

2021-05-29