Ikon Ryssland 1800-tal

Ikon Ryssland 1800-tal
Ikon Ryssland 1800-tal
Ikon Ryssland 1800-tal
Ikon Ryssland 1800-tal

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

IKON, Ryssland, 1800-tal, messias, tempera och olja på träpannå, rizza i mässing, ca 27 x 22 cm

Sedvanligt åldersrelaterat slitage, krackelyr, bristningar

921876

2021-05-29