Friedrich Jürgensen akvarell

Friedrich Jürgensen akvarell
Friedrich Jürgensen akvarell
Friedrich Jürgensen akvarell
Friedrich Jürgensen akvarell
Friedrich Jürgensen akvarell
Friedrich Jürgensen akvarell

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FRIEDRICH JÜRGENSEN (1900-tal): David Slott Jerusalem, signerad och daterad F Jürgensen -38, akvarell, ca 37x49 cm

921881

2021-05-29