Friedrich Jürgensen akvarell

Friedrich Jürgensen akvarell
Friedrich Jürgensen akvarell
Friedrich Jürgensen akvarell
Friedrich Jürgensen akvarell
Friedrich Jürgensen akvarell
Friedrich Jürgensen akvarell

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FRIEDRICH JÜRGENSEN (1900-tal): Motiv från Rom, signerad och daterad F Jürgensen -51, olja på pannå, ca 41x32 cm

Ytskador, färgbortfall

921883

2021-05-29