Stolar Svenska modellen
Klubbat för:
12 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
STOLAR, 7+1 st, 1900-talets andra hälft, sk Svenska modellen, vitmålat trä, skuren dekor, stoppad sits klädd med vit skinnimitation, sitthöjd ca 45 cm
Brukslitage, smärre stötmärken, avslag, fläckar
921884
2021-05-31