Stolar Svenska modellen

Stolar Svenska modellen
Stolar Svenska modellen
Stolar Svenska modellen
Stolar Svenska modellen
Stolar Svenska modellen
Stolar Svenska modellen
Stolar Svenska modellen
Stolar Svenska modellen
Stolar Svenska modellen
Stolar Svenska modellen
Stolar Svenska modellen
Stolar Svenska modellen
Stolar Svenska modellen
Stolar Svenska modellen

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

4 000 SEK

STOLAR, 7+1 st, 1900-talets andra hälft, sk Svenska modellen, vitmålat trä, skuren dekor, stoppad sits klädd med vit skinnimitation, sitthöjd ca 45 cm

Brukslitage, smärre stötmärken, avslag, fläckar

921884

2021-05-31