Richard Bevais oljemålning

Richard Bevais oljemålning
Richard Bevais oljemålning
Richard Bevais oljemålning
Richard Bevais oljemålning
Richard Bevais oljemålning
Richard Bevais oljemålning

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

RICHARD BEAVIS (1824-1896): Figurscen, signerad R Bevais, olja på duk, ca 53x76 cm

Krackeleringar, dukskador

921887

2021-05-29