Spegel Gerda Sprinchorn

Spegel Gerda Sprinchorn
Spegel Gerda Sprinchorn
Spegel Gerda Sprinchorn
Spegel Gerda Sprinchorn
Spegel Gerda Sprinchorn
Spegel Gerda Sprinchorn
Spegel Gerda Sprinchorn
Spegel Gerda Sprinchorn

Klubbat för:

3 600 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

GERDA SPRINGCHORN, spegel, 1900-talets första hälft, krön i lergods med dekor av figurscen, signerad Gerda Sprinchorn, ca 130x46 cm

Kuntoraportti

Ytslitage

921894

Päivämäärä:

2021-05-29