Spegel Gerda Sprinchorn
Klubbat för:
3 600 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
GERDA SPRINGCHORN, spegel, 1900-talets första hälft, krön i lergods med dekor av figurscen, signerad Gerda Sprinchorn, ca 130x46 cm
Kuntoraportti
Ytslitage
921894
Päivämäärä:
2021-05-29