Klubbat för:
1 300 SEK
1 500 SEK
SPEGEL, 1900-tal, gustaviansk stil, förgylld, genombrutet krön, dekor av pärlstav, fasettslipat glas, oval form, ca 83x56 cm
Krönet m spricka, smärre pastellageslafor
921895
2021-05-29