Spegel gustaviansk stil

Spegel gustaviansk stil
Spegel gustaviansk stil
Spegel gustaviansk stil
Spegel gustaviansk stil
Spegel gustaviansk stil
Spegel gustaviansk stil

Klubbat för:

1 300 SEK

1 500 SEK

SPEGEL, 1900-tal, gustaviansk stil, förgylld, genombrutet krön, dekor av pärlstav, fasettslipat glas, oval form, ca 83x56 cm

Krönet m spricka, smärre pastellageslafor

921895

2021-05-29