Friedrich Jürgensen oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FRIEDRICH JÜRGENSEN (1900-tal): Motiv från Rom, signerad och daterad F Jürgensen -50, olja på pannå, ca 45x55 cm

921902

2021-05-29