kopia efter Rafael oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal), kopia efter Rafael: Porträtt av yngling, olja på duk, ca 59x43 cm

921905

2021-05-29