Figurer Kina

Figurer Kina
Figurer Kina
Figurer Kina
Figurer Kina
Figurer Kina
Figurer Kina
Figurer Kina
Figurer Kina
Figurer Kina
Figurer Kina

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FIGURER, 9 st, Kina, sent 1900-tal, soapstone, höjd mellan ca 3,5-11,5 cm

Smärre slitage

921907

2021-05-31