Klubbat för:
2 200 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
MIKAEL ALTERSTEN (född 1978), "Gate 1313", triptyk blandteknik på metall, daterad 2020 samt signerad a tergo, ca 95x97 cm
Zustandsbeschreibung
921908
2021-05-31
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner