Mikael Altersten "Gate 1313"

Mikael Altersten
Mikael Altersten
Mikael Altersten
Mikael Altersten
Mikael Altersten
Mikael Altersten
Mikael Altersten
Mikael Altersten

Klubbat för:

2 200 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

MIKAEL ALTERSTEN (född 1978), "Gate 1313", triptyk blandteknik på metall, daterad 2020 samt signerad a tergo, ca 95x97 cm

Zustandsbeschreibung

921908

2021-05-31