Einar Jolin - Vy över Gripsholms slott

Klubbat för:

48 000 SEK

30 000 SEK

EINAR JOLIN (1890-1976): Vy över Gripsholms slott från Hjorthagen, signerad och daterad Jolin 1948, olja på duk, ca 46 x 61 cm

921925

2021-05-31