Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ÄLDRE GRAFIK 10 st, 1600-1900-tal, bl a ur Suecia antiqua, med följer också en signerad teckning med hare och iller, mellan ca 18x18 samt ca 29x40 cm
Veck, nagg, fläckar, gulnader
921928
2021-05-31
Gör en kostnadsfri värdering här