Bertil Widbrandt olja på duk

Bertil Widbrandt olja på duk
Bertil Widbrandt olja på duk
Bertil Widbrandt olja på duk
Bertil Widbrandt olja på duk
Bertil Widbrandt olja på duk
Bertil Widbrandt olja på duk

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BERTIL WIDBRANDT (1914-1988): Fiskeläge, signerad Bertil Widbrandt, olja på duk, ca 50x75 cm

921933

2021-05-31